| dariusel a întrebat:

De ceva vreme buna mi-se reseteaza pc singur! Se blocheaza si se reseteaza ....Cand ma joc nu face asa, doar cand umblu pe net sau prin el ...Virusi nu am ca am schimbat windows-ul de m-am saturat! straight face De la ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Racirea la procesor sau praf in el. Du-l la un atelier. Trebuie umblat la cooler si schimbata pasta termoconductoare sau curatat cu grja.

| dariusel explică (pentru Salontanul):

L-am curatat tot tot, pasta am schimbat-o! Am observat ca un condensator de pe langa processor se mica cam tare ...cam foarte tare mai putin si zici ca pica! Oare din cauza lui se reseteaza dupa 10-15 minute de la pornire? Dar nu mereu se reseteaza asa!

| Salontanul a răspuns (pentru dariusel):

Se poate.