| Victor_Victoras_1990 a întrebat:

De la un timp cand pornesc calculatorul mi se blocheaza trebuie sa astept 1-2 min si dupa cand dau sa deschid un folder sau o aplicatie mi se blocheaza iar si zice windows explorer has stoped working... Am un i3 8 gb ram

5 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi windowsul?

| Victor_Victoras_1990 explică (pentru Lothar):

Daca il reinstalez pierd jocuri si programe?

| Lothar a răspuns (pentru Victor_Victoras_1990):

Probabil virusii au pus stapanire pe pc-ul tau..cand a fost ultima data cand ai bagat windowsul?
Daca ai jocurile in partitia D si bagi windowsul in C fara sa reformatezi D ul nu pierzi jocul (in cazul in care jocul este copiat sau extractat, nu instalat)
Deci pierzi tot daca vrei ceva curat.

| Victor_Victoras_1990 explică (pentru Lothar):

Acum 1-2 ani

| Lothar a răspuns (pentru Victor_Victoras_1990):

Baga-l iar.90% e din cauza asta
Copiaza poze sau ce ai tu pe stick..jocurile se downloadeaza repede
Formatezi toate partitiile cand bagi windowsul