| RobbyPh a întrebat:

De la un timp mi-s-a stricat laptopul! Am Samsung R510 Win7! Daca ma uit la un film sau ma joc un joc thinking Se stinge desktop-ull se face negru si dupa la loc normal! Si tot asa si tot asa thinking Habarnam de ce! Ce pot sa fac? P.S. Win7 nu am cd pentru el happy

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Incearca sa actualizezi driver-ul video.
In general stingerea monitorului este un simptom de restartare a driver-ului video.
S-ar putea sa gasesti (nu obligatoriu) niste informatii in event viewer.