| doc70 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 si de la un timp mi se aprinde singur dar nu ma refer la faptul ca este stins si se aprinde, ci pur si simplu se face negru desktopul, cum e normal, iar apoi, dupa ceva timp mi se aprinde si se stinge de cateva ori. Ce ar trebui sa fac ca sa nu se mai intample asta? Multumesc! Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| CRPL a răspuns:

Fa un update la soft. Unele programe pe care le-ai instalat nu sunt 100% compatibile cu softurile mai vechi si nu pot face niste notification-uri.
@FuckMeJesus te rog sa te abtii de la comentarii idioate; daca nu aduci argumente, fugi la plimbarica.

4 răspunsuri:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

happy Daca ti-ai luat Samsung... asta e. Spre binele tau, iti doresc ca asta sa fie singura ta problema la acel telefon.

| Luca1999 a răspuns:

Pai asa mi s-a intamplat si nmie pe laptop e posibil sa ai un virus sau cv... du-l la reparad nu-l tine asa

| EyesBaLL a răspuns:

Salut! Eu cred ca este stricat.Pt ca si eu am patit asta (si inca o patesc) mi se stinge ecranul la laptop (se face negru). Incearca cand aprinzi telefonul si se face negru il stingi(de mai multe ori pana nu mai face)... Daca nu du-te la un specialist. Sper ca ti-am fost de folos.

| Calin_Bazavan_1996 a răspuns:

Sunt mai multe cauze:ecranul nu a avut folie de protectie si a stat intr-o zona cu umiditate ridicata sau programe care trimit date in fundal opreste sincronizarea si wifi-ul sau datele task manager de pe gplay mai inchide din cand in cand aplicatii nefolositoare sau ecranul a intrat in contact cu alte dispozitive electrice si s-a produs o descarcare electrica. Nu e o solutie buna intotdeauna sa ii faci update. Si fostul meu telefon avea problema asta ii puneam soft nou tinea cateva saptamani dupa aia iar incepea sa se aprinda ecranul. Daca nu reusesti va trebui sa te duci totusi la service> sper ca ti-am fost de folos