| DaRyUsSyK a întrebat:

De ce mi se duce imaginea de pe desktop si se face negru ecranu? adica pun o poza si dupa ceva timp desktop-ul e negru! ca si cand e poza neagra cum rezolv asta am win7 dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am si eu, e din cauza faptului ca windowsul tau nu e original, si acum te-au detectat.trebuie sa ti-l instalezi din nou(de preferat unul original) ca sa apara poza mai mult timp.nu e nimic grav, pc-ul poate functiona si fara el...bafta!
funda?big grin

3 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Deoarece windowsul tau a fost gasit de cei de la Microsoft prin update ca fiind copie, si din astea nu poti sa pui imagine.

| DaRyUsSyK explică:

Si nu pot rezolva altcumva fara sa il reinstalez?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaRyUsSyK):

Nu...e singura solutie, din pacate!

Întrebări recente