| MIrceaGeler23 a întrebat:

De unde descarc AVG antivirus 8.5 free and full? Fara sa fie ceva virus!

Răspuns Câştigător
| Catalin180900 a răspuns:

Sorry ca nu e un raspuns, insa AVG este un antivirus care iti gaseste virusi in antivirus, intelegi? se auto baga in carantina, cel mai urat antivirus(ia-ti avastul free)

3 răspunsuri:
| D3ZIS a răspuns:

Ok... cel mai bun avg este cel de pe file list.ro... nu stiu ce versiune e. oricum este full si iti recomand sa faci rapid rost de un cont de file list big grin funda?