| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara PaySafe in Craiova, in afara de Electroputere Mall si Auchan ( fostul real ). Nu vreau linkuri. Vreau strazi deoarece pe siteuri locatile nu sunt exacte.
Si inca ceva, pot lua PaySafe si in Euro?

3 răspunsuri:
| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Am si zis ca nu vreau link. Vreau locatie gen : Magazinul x, complexul y.

| Anonimul2k188 a răspuns:

Https://www.paysafecard.com/......e-vanzare/

In Romania nu poti lua PaySafeCard in Euro, decat daca esti in alta tara.

| gtaonline a răspuns:

Poti cumpara de la orice aparat zebra pay(25, 50,100, 300ron)
aparate:carrefour 1 mai, helin, randez vous, in centru
cauta aparate zebrapay sau poti sa le iei chiar de la loterie(uitate daca pe usa loteriei este un mic afis cu paysafe>inseamna ca poti sa cumperi de acolo)