| sanboss a întrebat:

De unde pot cumpara un host metin2 maxim 5 / 6 /7 euro?

Răspuns Câştigător
| sanboss explică (pentru RareşTPUro):

Tu ma poti ajuta cu anumite intrebari pe care le am in legatura cu crearea sv de metin si intretinere, te rog!

| RareşTPUro a răspuns (pentru sanboss):

S-ar putea sa stiu. Dar ai putea sa ii intrebi direct pe ei. La sectiunea "Contact" ai acolo toate sursele (adresele de contactare cu ei).

| sanboss explică (pentru RareşTPUro):

Uite am luat o hotarare si vreau ca inainte sa incep cu un sv oficial sa fac niste teste, am client / serverfile / msql si toate programele care imi trebuie sa folosesc pentru sv. Nu imi poti explica te rog cam ce trebuie sa fac ca sa il pornesc?

| RareşTPUro a răspuns (pentru sanboss):

Nu stiu fiindca nu ma ocup cu acest domeniu dar ii poti intreba pe ei.