| SnoopDog19 a întrebat:

De unde pot descarca jocuri pentru tableta asta http://www.emag.ro/......ELH5KBBBM/

Răspuns Câştigător
| DAnc3 a răspuns:

Lasa google play ca acolo jocurile faine sunt cu bani intra pe apk mania ca acolo cele de pe google care sunt cu bani la apk mania sunt gratis.

4 răspunsuri:
| Eus3b1u995 a răspuns:

Magazin play, APK Mania Bafta.

| cosmin16seagta a răspuns:

Salut! Am vazut tableta si iti pot spune ca jocuri poti sa faci rost din mai multe locuri :

*Magazin play( care este preinstalat pe tableta)
*Aptoidite (il gasesti in magazin play de unde il descarci si iti iei ce jocuri vrei)
*sau saitul www.mobilegamesarena.com

| SnoopDog19 explică (pentru cosmin16seagta):

Dupa site le descarc gratis