| IM5 a întrebat:

De unde pot descarca metin 2 private server?

Răspuns Câştigător
| MoTTyOn a răspuns:

Salut ia de aicea un site cu metin2 se numeste HammerMt2... ii pvp.ai bonusuri full. infine toate armele si armurile posibile.///ba si chiar si cele care nici nu tiai inchipuit ca exista infie iata linkul. http://hammermt2.servegame.com RESTUL O SA VEZI PE METIN2. HAVE FUN! [FUNDA?}

2 răspunsuri:
| predaandrei12 a răspuns:

Sunt mai multe metinuri private. Mie imi plac "Metin2GX" si "Metin2Guabina"

| predaandrei12 a răspuns:

SUnt mai multe metinuri preivate. Mie imi place "Metin2GX" si "Metin2Guabina"