| sebipodaru a întrebat:

De unde pot downalda metin2 care cresti super ultra repede?

3 răspunsuri:
| XηαтѕυмєX a răspuns:

Uite aici metin2hammer lvl 120 arme iteme +9 toate etc P iti iei de la Tiffeny etc armuri king la magazin toate armurile uite aici site : http://hammermt2.servegame.com/. Fundita?:D

| Primo a răspuns:

Http://www.advance2metin.com/ asa asta e un metin cu lv max 250+ iteme noi si cresti bine s-a deschis recent

| mitzuthebest a răspuns:

Pai tu te referi la metin2 privat, poti incerca metin2 gx e unu dintre cele mai bune metine private din cate am jucat, oricum mai exista metin2 fun, metin2 speed, metin2 mondial.Pentru a le downloada scrii pe google un metin pe care ti l-am spus iar procedura de inregistrare este la fel ca si pe metin2ro BAFTA.