| NightAngel_8574 a întrebat:

De unde pot downloada un joc cu wrestling (gen:RAW)pe platforma PC? am RAW 2008 dar noi suntem in 2011 si mi se pare foarte invechit. Va rog sa ma ajutati cu un link sau daca nu macar sa imi spuneti daca exista raw 2009/2010/2011/2012 happy DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Andis3 a răspuns:

Uite iti dau unu cu toate superstarurile din 2011 scrii pe google download impact v3 tpb si dai pe primul loc si de acolo te descurci
Funda:X

3 răspunsuri:
| XeVoN a răspuns:

Cred ca asta te ajuta...dai pe Download mai jos
http://www.hit.ro/downloads/patch-games/wwe-smackdown-vs-raw-2010
Funda?

| NightAngel_8574 explică:

XeVoN am precizat in intrebare : PLATFORMA PC! nu xbox, wii, sau playstation