| sergO3 a întrebat:

De unde pot lua ultima salvare de la gta san andreas si unde o salvez?

1 răspuns:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,o poti lua de aici http://www.gtasavegames.com/......Los-Santos

trebuie sa astepti pana se pregateste download-ul si apoi il descarci si il dezarhivezi si te duci in my document si vei gasi acolo un foldar gta san andreas files si intri in el si copiezi acolo salvarea, acum intri in joc si dai la salvari si iti va aparea salvarea iti dai seama care este deoarece la data scrie 2006