| McSs a întrebat:

am o problema cu GTA San Andreas, daca salvez sau iau o salvare de pe net imi scrie File Corrupted la orice salvare. Am Windows XP, ce as putea sa fac? Funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| Claudyu11 a răspuns:

Salut,pai ar fi 2 cauze la ce spui tu:
1.GTA San Andreas nu merge pe Windows XP sau nu-l suporta
2. Daca spune Corrupted File atunci inseamna ca ce iei de pe net si de unde iei sunt corrupte si nu sunt bune si jocul nu le recunoaste sau nu le suporta.Cum ai putea rezolva asta ca sa poti juca jocul?
Instaleaza un system de operare Windows mai bun cum ar fi Windows 7(orice versiune) si o sa-ti mearga sigur fara nici o problema, pentru mai multe informatii, ma poti contacta pe skype la id-ul: sava_claudyu sau yahoo: cin3va_dragutzwinking