| availablehandyman a întrebat:

De unde pot sa descarc EARN TO DIE pentru android full, in afara de google play

2 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Scrie pe google Earn to Dye. apk si gasesti o groaza de site-uri si bloguri de unde il poti downloada, la fel poti proceda cu orice joc sau aplicatie care costa bani pe Google Play, scrii dupa numele jocului (poti adauga si versiunea eventual,, 1.5.7 etc) extensia.apk

| availablehandyman explică (pentru CristianCRS):

Da dar l-am mai luat odata si imi zicea acolo ca trebuie sa il descarc de pe google play! si nu ma lasa sa pornesc jocul!