| ssob a întrebat:

De unde pot sa descarc liga 1 pentru fifa 2007 transferuri 2012-2013

8 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Incearca aici http://rlsp11.blogspot.com

| inamata001 a răspuns (pentru luby):

Hai ca iti dau si eu o funda ca mi-a fost de ajutor

| S3D4n a răspuns:

Uite aici : Scri liga1 fifa 07 transferuri 2011. Apoi cauta asta : Download Fifa 2007 patch Liga I Burger Transferuri 2011.rar(aceasta este o varianta din cautari) In site dai mai jos si dai pe zippishare.Si de acolo trebuie sa stii tu.Chestia e ca are transferuri din 2011. Dar nu cred ca are el ceva ca e si Tatarusanu si Latovlevici si Tanase in Steaua si ea are 3 stele jumate. Programul se instaleaza acolo unde ai instalat fifa. Apoi dai BULID la chestia aia unde baga echipele. Daca vrei si alte transferuri de ex din 2013 (da cam alea nu prea merg... rar) il dai jos tot de pe Zippy share.Dar vezi ca linkul e RAR. Pentru al extrage si a vedea fisierul EXE din el, ai nevoie de programul asta : WinArchiver Virtual Drive

Cu el poate citi mai multe programe cum ar fi : Zip (fișiere WinZip), rar (fișiere WinRAR),.7 z (fișiere 7z), mzp (Arhiva monta), ISO (CD / DVD Image File), xdi (disc extins... fișiere imagine), 0.001 (7z Sub Volum),. ARJ,. bz2,. bzip2,. gz,. gzip,. gudron,. Taz,. TBZ,. tbz2,. tgz,. tpz,. taxi,. cpio, Z,. DAA (PowerISO fișier),. bin,. tac,. MDF,. MDS,. deb,. LHA,. LZH,. rpm,. Split,. SWM,. Wim (Windows Imaging fișier),. ashdisc,. BWI,. b5i,. LCD,. img,. cdi,. CIF,. P01,. PDI,. NRG (Nero imagine de disc),. NCD,. PXI,. GI,. FCD,. VCD,. C2D,. DMG (Apple imagine de disc),. BIF, IMA,. FLP,. UIF. (MagicISO fișier).

Oricum, daca te-am ajutat cu ceva contacteaza-ma pe id meu de mess : stefan_deniss77

Am uitat sa mai scriu ceva! Ceilalti jucatori sunt la alte echipe. Cum ar fi Bourceanu: nu mai stiu la care dar na. Cum era in 2011. Ca nu erau toti.Multi dintre ei erau la alte echipe. Dar oricum. Fundita?

| Stavarache_Marius_1977 a răspuns:

Asta caut si eu ai gasit?

| calinmateut98 a răspuns:

Uite de aici sper sa iti mearga http://dfiles.eu/files/qigzue14x

| Fanel_Marin_Stancu_1996 a răspuns:

De unde pot sa o descarc