| ceeeee a întrebat:

De unde se poate face rost de metal magic pe metin2 ro?

5 răspunsuri:
| Mus1k a răspuns:

Salut. Acolo unde iti arata PV si SP este o Moneda care se roteste in partea stanga.

Dai Single-Click (Apesi o singura data) pe ea si apoi cauti "Imbunatatire" sau ceva de genul.

Gasesti acolo

P.S. - Trebuie sa platesti aproximativ 10€ (Euro) pentru a cumpara "Metal Magic"

Sper ca te-am ajutat

| αηdяεy a răspuns:

Pe metinRO gasesti greu magic metal...in plus sparge itemele daca esueaza(asa am auzit). Apuca-te de un privat ori da upgrade la iteme cu bless...

| Ph03nixv3rsion a răspuns (pentru αηdяεy):

rolling on the floor sunt GM pe metin@ RO si nu se sparge esti PFF

| ceeeee explică:

Stiu cu md si astea ca mi-am pus multe md si altele am lvl mare pe metin probabil nu am observat oricum dar nu pot sa deschid itemshopul nu-mi mai merge nici de pe forumcryingce are

| ceeeee explică:

XandreyX nu sparge itemele, le lasa doar la acelasi plus