| anonim_4396 a întrebat:

De unde se poate lua masca aceea a emotiilor pe metin2 ro? dar nu pe monede dragon

Răspuns Câştigător
| S3ntimentBoY a răspuns:

Pai nu poti decat pe monede de la playeri n-ai cum ca nu da voie sa negocieze deci doar cu monedewinking

| NoName05291 a răspuns (pentru S3ntimentBoY):

Dar nu pot sa o castig pe la monstrii sa zicem pe la level 80 90?

| S3ntimentBoY a răspuns (pentru NoName05291):

Sincer sa fiu char nu stiu lv meu maxim a fosy 60 apoi m-am lasat nu stiu dar nu cred

3 răspunsuri:
| NoName05291 a răspuns:

Dar nu pot sa o castig sa zicem pe la lvl 60-70 prin tara de gheata de foc?