| LaduncaDarian a întrebat:

De vreun an jumate eu nu mai primesc notificarile cu comentariile mele de pe Youtube, in schimb imi apar toate video-urile postate de abonamentele mele. Exista vreo setare sau ceva de genu? pentru ca am cautat pe acolo si le-am schimbat dar tot la fel face...Si nu vad raspunsurile de la comentariile mele

1 răspuns:
| gabbyella200051 a răspuns:

Exista doua versiuni
1 nu vizitezi des Youtube. Daca nu stiai Youtube nu-ti mai trimite notificări daca nu intri des
2 esti abonat la multe canale si multe videori apar, de aceea Youtube nu reuseste sati trimită notificari