| iloveiphones a întrebat:

Heiii, de cateva zile, respectiv de sambata, nu-mi mai apar like-urile si comentariile la poze/statusuri pe fb, si nici notificarile. Ele (like-urile si comentariile) exista, pentru ca le-am vazut dupa contul varului meu, insa mie imi apar 2-3 sad. O fi din cauza schimbarilor care au loc?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Si eu nu vad comentariile care le las eu sau ceilalati la un prieten, nici likeuri, apar si dispar tot asa, apar doar la notificari. Cred ca e din cauza facebook-ului, eu zic sa ai rabdare cateva zile si mai mult ca sigur isi va reveni de la sine.

1 răspuns:
| emag a răspuns:

Ar trebui sa intri la ele pe mail, nu apar nici acolo? uita-te la setari