| RoseOfTheFire a întrebat:

Heii...Am si eu o problema cu facebook. ul. Nu imi mai apar like. urile si comentariile pe care le primesc si nici notificarile acestora. Daca sunt logata imi apar doar ca notificare dupa care dispar. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| MegaProXtreMm a răspuns:

Mda te inteleg! ..Asa e si la mine facebookul.X_x. Dupa mine e Vina celor de la ACTA numai ca s-au ferit sa ne zica noua, romaniilor pentru ca Romania nu e asa de importanta!straight face..Macar asa am auzit nu sunt siguracrying

| cipzcuz a răspuns:

Fa-ti 100 de conturi si da-ti like singur! funda