| RoxanaGhost a întrebat:

Deabea am deschis PC-ul şi s-o restartat singur. Oare are ceva?

Răspuns Câştigător
| Girleanu_Adi_1997 a răspuns:

Daca face as aintruna singura solutie e reinstalarea windosului dar daca a facut doar 1 data e de la upgradarea windosului

4 răspunsuri:
| JoeTPU a răspuns:

Nu are nimic, daca mereu se intampla mai bine trebuie sa te duci cu el la reparatwinking

| neutrino a răspuns:

Daca fenomenul nu se repeta, nu are nimic.

| winer98 a răspuns:

Daca e doar odata nicio problema daca se repeta e grav

| EdyEdyson a răspuns:

Pai poate sa fie procesoru stricat ca eu asa ma patit sau trebui sa reinstalezi windosul. Dar daca nu se repeta nu are nimic.E doar de la upgradarea windosului cum a zis baiatu de jos.