| GabyAdicaEu a întrebat:

Dece atunci cand intru, sa zicem, in my computer si dau local disk C imi deschide o alta fereastra, eu vreau sa continuie pe acceasi. Cum procedez?

5 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

Dacă ai windows 7:

intri în Control Panel la "Appearance and Personalization". După ce ai intrat acolo, trebuie să mergi la "Folder Options", iar de acolo la "Specifi single or double-click to oper".Îţi va apărea o căsuţă şi bifezi varianta "open each folder in the same windows".

La celălalte windows-uri ar trebui să fie cam la fel

Sper că te-am ajutat!happy

| ReDoNe2910 a răspuns:

La unele windowse asa face depinde ce windows ai

| GabyAdicaEu explică (pentru ReDoNe2910):

De ce scrii prostii? asa imi face doar de 1 zi

| ReDoNe2910 a răspuns (pentru GabyAdicaEu):

Nu stiu cred ca ai vreun virus

| ReDoNe2910 a răspuns:

La unele windowse asa este depinde de windows