| Lipsa47 a întrebat:

am s eu o problema cand intru in My computer si vreau sa intru in partitia D imi deschide o alta fereastra cum fac sa imi deschida d-ul din aceeasi fereastra unde e si my computer? help

3 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Din fereastra My Computer dai click pe Tools din meniul de sus (daca nu apare il activezi cu 'alt') si selectezi Folder options. In fereastra aparuta pui bifa pe 'Open each folder in the same window'. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Lipsa47 explică:

Cand intru in partitia D imi deschide o alta fereastra am incercat si de la Tools dar nu-mi apare Folder Option stiu ca era un program ceava win sau wix dar nu-l mai gasesc? help