| Mariiuss a întrebat:

Dece cand filmez cu Bandicam nu se aude sonorul
Eu bag muzica filmez dar nu se aude muzica la filmare
Dece?
Dau funda celui mai bun raspuns

7 răspunsuri:
| SQueeZer a răspuns:

Nu folosesc Bandicam, dar iti recomant un Program de filmat mai bun : Mirillis Action.
Diferenta dintre ele? Un test foarte simplu: Iei un joc care iti merge la limita pe calculator (un joc cu Cerinte mari) si pui la treaba pe rand, Bandicam si Mirillis Action. La sfarsit vei vedea ca Bandicam la un joc mai mare iti agata ( iti merge greu jocul ) dar spre deosebire Mirillis Action nici nu se simte... Si in plus ale multe setari frumoase si e usor de folositwinking...Succes

| Mariiuss explică (pentru SQueeZer):

Imi dai te rog linkul de unde il pot desarca?

| Mariiuss explică (pentru SQueeZer):

Nu am window 7 imi cere windows 7 la instalare

| SQueeZer a răspuns (pentru Mariiuss):

Trebuie sa mearga si pe XP.happy Imposibil sa nu meargatongue

| Mariiuss explică (pentru SQueeZer):

Ma id skype lovesensee id mess marius_ronaldo_cr7 sau da-mi linnk aici si iti dau funda

| Mariiuss explică:

Da-mi Link de Descarcare

| SQueeZer a răspuns (pentru Mariiuss):

Da-mi ID in Privat ( Pirateria nu e incurajata aici)