| VladBossuletz a întrebat:

Dece cand pun salvarile in gta san andreas inda eroare cu Dont send

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Cel mai probabil jocul pe care l-ai descarcat are o lipsa, un fisier care nu exista.
Si cel mai bine, ca sa nu stai sa cauti ca un nebun un fisier pentru care ai putea pierde ceva timp, doar muta salvarile de la gta (daca nu stii unde se alfa, sunt in my documents si de acolo iti dai si tu seama unde, daca nu cauta in fiecare folder pana gasesti ceva de san andreas), si apoi descarci jocul de pe alt site.