| tonynegrui a întrebat:

Deci am cautat cam 3 ore sa gasesc un joc si am facut cu nervi deci jocu Order an chaos online zicetiiimi care stie de undel pot downloada gratis si sa si mearga primeste funda!

13 răspunsuri:
| HεεЌεЯε a răspuns:

Scri asa acolo sus:Tscan. eu(scriele legat)..si pe stanga ai mai multe tab-uri de unde sa iei acest joc

| tonynegrui explică (pentru HεεЌεЯε):

Ba da-mi siteu ca nu inteleg

| tonynegrui explică (pentru HεεЌεЯε):

Ba deci nu stiu ce sus ce legat ce tab daca tot.scri scrii sa inteleaga macar

| HεεЌεЯε a răspuns:

Tscan.mg

| HεεЌεЯε a răspuns:

Deci intri pe google si scrii asa :Tscan.mg si apoi dai pe prima, si cand intri ai pe dreapta mai multe chesti. apesi pe 1337x..si scrii numele jocului...

| tonynegrui explică (pentru HεεЌεЯε):

Ba omule ii greu sa dai copy si paste la link ca nu gasesc si nu mai am chef sa caut inca 3 ore

| HεεЌεЯε a răspuns:

Esti fericit?

| tonynegrui explică (pentru HεεЌεЯε):

Pai nu
1.nu ma lasa sa aleg categoria si 2 nu pot cauta :/

| HεεЌεЯε a răspuns:

Am o trebare...iti trebuie pentru PC? ca acolo e numai pentru android.

| tonynegrui explică (pentru HεεЌεЯε):

Imi trebuie pentru android

| tonynegrui explică (pentru HεεЌεЯε):

Mane imi dai id tau capi. asa nu merge

| HεεЌεЯε a răspuns:

Leonardsmekerash@yahoo.com