| UnOmPrietenos a întrebat:

Deci am gasit un program pentru Club Penguin pe nume,, Penguinator" care iti da membership gratis.Il downloadez, intru in el, si trebuie sa fac un surgery din ala tampit ca are winrarul parola si la toate surgeryurile trebuie sa dau sms. Daca ati putea sa imi ziceti parola ar fi supeer:) si va garantez ca merge programul pentru ca toata lumea zice ca a mers si are foarte multe likeuri, putine dislikeuri + multe vizualizari:D.Videoul cu el il gasiti aici : http://www.youtube.com/watch?v=ZMAIqVaebng.

1 răspuns:
| TheLightWolfKK a răspuns:

Toate acestea sunt fake!
Te pube să dai mesaj ca sa iti ia bani!
Si aia poti fi boti, prieteni sau mai milte conturi de ale creatorilor, ca sa va pacaleasca!