| Anonyn11 a întrebat:

Deci am incercat sa extrag pes 08 in Local Disk C iar el era in Local Disk D, a extras jumate iar dupa sa oprit si mi-a dat o eroare, l-am sters si in loc sa am in Local Disk C 7 GB liberi cum aveam inainte acum am 300 mbstraight face. Spuneti-mi si mie cum pot sa imi recapat cei 7 GB pe care ii aveam. FUNDA!happy

Răspuns Câştigător
| fresHZoNe a răspuns:

Trebuie sa intri in folderul de temporare si sa stergi tot ce gasesti acolo.

acum depinde ce windows ai.
pentru windows xp poti sa faci asa:
start -> run -> %temp% si apesi ENTER.
pentru windows 7/vista: start -> in casuta de search tastezi %temp% si dai click pe folderul gasit.

se deschide un folder unde ai toate fisierele temporare. poti sa stergi absolut tot ce ai acolo pentru ca nu iti afecteaza cu nimic. o sa primesti si niste erori de la unele fisiere care nu pot fi sterge din cauza unor aplicatii care inca sunt in proces.

sper sa te descurci.