| Silviuloan a întrebat:

Deci am si eu o problema cu laptopul. 100 % este plin cu virusi si am mai incercat sa mai scanez da este un virus care nu prea pot sa-l deletez se numeste Torje... stie cineva un program sau altceva cu care pot sa deviruses tot pc? Deci pc sta aprins cam 30 min si apoi se stinge apare ceva albastru si scrie ceva cu risc soft si alte chestii. Daca l-as duce la reparat cat mi-ar lua? sau mai bine sa-l fac? Din cauza virusilor nu pot sa il reformatez.

1 răspuns:
| eueueueueue a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un specialist care nu iti i-a mai mult de 60 de lei. Funda?