| RaUL5 a întrebat:

Hei TPU.Am si eu o problema cu windowsul nu imi deschide nici un program/joc nu pot sal scanez de virusi si din cauza virusilor imi da ecran albastru cand vreau sal instalez windowsul.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Blue screen of death nu ti-l da virusii. ti-l da o incompatibilitate in sistemul ce il ai, un ram defect, un program, un driver incompatibil, etc. cand iti da ecranul albastru iti scrie in al doilea rand, in partea superioara a monitorului, ceva cu litere majuscule. noteaza ce scrie si posteaza.

2 răspunsuri:
| questsoul a răspuns:

Despre ce windows vorbim?

| Narcys21 a răspuns:

Aceasta eroare ti-o da in general Hard disk-ul, si trebuie sa o schimbi... funda?