| DanutzSoD a întrebat:

Deci am si eu o problema. in urma cu cateva zile am downloadat o prostie de cfg si mi s-a stricat csu. BUN am trecut dupa steam pe non steam. Am luat un cs dupa un site a mers cateva zile pe urma nu a mai mers. Lam schimbat si merge totul in afara ca nu pot schimba arma din mana stanga in mana dreapta si nu pot schimba dupa software pe OpenGL. Am incercat totul am reinstalat windowsul tot! Chiar nu exista scapare din aceasta problema? Dau funda!

3 răspunsuri:
| Em1neM a răspuns:

Ba da ia un cs clasic nu toate prostiile de cs. asta e cel mai bun garantez ca merge http://resursecs.com/download-cs-16.html scoate-l bafta! funda?

| Andreiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu mai intra pe serverul respectiv care ti-a "bulit" csu, incearca sa te joci pe un server, multe au numai prostii de pluginuri in el. sal

| DanutzSoD explică:

Nu bosilor nati inteles anonymous eu joc dupa acel cs si nu merge... si nici sv nu e de vina am jkt pe toate!