| G3aCS a întrebat:

Deci am urmatoarele
CPU Intel(R) Celeron(R) CPU 2.53GHz,
Ram 1015.3 MB (1GB),
OS Microsoft Windows 7 (build 7600), 32-bit,
Video card Intel(R) 82945G Express Chipset Family

Vreau sa aflu daca imi merge cs:s non steam (counter-strike source) dar fara lag sa-mi mearga perfect daca imi merge dati-mi un site de unde il downloadez. Tineti minte Non Steam. Funda

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Minime: Procesor 1.7 GHz, 512MB RAM, Placă video DirectX® 8.1 (necesită suport pentru SSE), Windows® 7 (32/64-bit)/Vista/XP/2000, Mouse, Tastatură, Conexiune la Internet

Recomandate: Procesor Pentium 4 (3. 0GHz sau mai bun), 1GB RAM, Placă video DirectX® 9, Windows® 7 (32/64-bit)Vista/XP/2000, Mouse, Tastatură, Conexiune la Internet
Il iei de aici
http://www.multiupload.com/OM8OA0TE2S

| G3aCS explică (pentru Cheloo20cmRecords):

Deci merge?happy

| ionutVUVUZELA a răspuns (pentru G3aCS):

Deci merge dar sa faci urm:dupa ce instalezi cs dai click dreapta pe el prop. si vezi pe acolo run in compability with si alegi windows xp sp2

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Nu-ti merge cu placa video integrata. am incercat eu cand mi-am luat al 3-lea calculator.

| PinguinuL a răspuns:

Il poti rula linistit.