| Danyyyyyy a întrebat:

Imi merge sims 3? nu conteaza daca se incarca greu doar sa mearga am astea la pc :
Windows Version: Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (build 2600)

Processor: Intel(R) Celeron(R) CPU 2. 80GHz

Graphics Card: Intel(R) 82945G Express Chipset Family

Total RAM: 1014.4 MB

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu merge!

| SonicAndrei a răspuns:

Calculatorul e cam slab, dar poți verifica pe CAN YOU RUN IT. Scrii jocul acolo, apoi ori vezi cerințele minime ori dai să-ți scaneze calculatorul și să-ți spună dacă îți merge.

| Danyyyyyy explică (pentru SonicAndrei):

E aproape de limita la minimum e de la slow spre minimm la limita sa fie la minim, merita sa asstept vreo 7 ore cat imi cere sa-l descarc si sa vad daca merge? :S

| ottotony a răspuns:

Iti trebuie un PC mai bun.E prea slabut.Iti zic eu daca esti aproape de limita de minimum.

| Danyyyyyy explică (pentru ottotony):

Da dar imi merge asa incet?

| Danyyyyyy explică (pentru ottotony):

Asa mai incet jocu oare imi mergE?

| ottotony a răspuns (pentru Danyyyyyy):

Pai pe langa ca o sa iti mearga incet, o sa ti se blocheze, o sa iti puste PC-ul si o sa pierzi memorie degeaba, daca nu ai un PC bun.