| TheWTF a întrebat:

Deci am windows XP, nu stiu ce setari sa fac ca sa ma aud mai bine. Cand vorbesc cu cineva pe skype si pun muzica, el aude muzica mai tare decat ma aude pe mine. Cand dau Test Hardware ajung in momentul in care vorbesc, vorbesc si nimic, dar daca lovesc microfonul usor se aude un zgomot. Nu inteleg ce trebuie sa fac.

Răspuns Câştigător
| Laurian1999 a răspuns:

Nu mai asculta muzica! Pentru ca cel cu care vorbesti percepe mai mult muzica decat ce spui tu acolo.