| George_Bolea_1999 a întrebat:

Am o problema de cateva zile microfonul nu mai este detectat de windows (windows xp) dar pe skype merge, dar trebuie sa ma apropii foarte tare de el.

Si ar mai fi una cand vorbesc la el se aude si in casti si in boxe

Ce ar putea fi imi smulg toate firele de par de cap de cand incerc sa-i dau' de cap.

Dau 10 fundite daca ma ajutati.

2 răspunsuri:
| Cristi19 a răspuns:

Http://prntscr.com/2r6smv eu asa am setarile facute la skype si imi merge bine, incearca sa intri prin setari sa-l reglezi
http://prntscr.com/2r6tj6 si asa am setarile la microfon

| George_Bolea_1999 explică (pentru Cristi19):

Problema e ca nu este detectat sad