| Gaby212 a întrebat:

Deci cand ma joc CS uneori dau peste niste idioti (de cele mai multe ori rusi) care atunci cand vad ca sunt roman imi dau shot(chiar daca suntem in aceeasi echipa) sau kick(fara niciun motiv). Ma nimeresc cu vreo 2 rusi si 2 turci in aceeasi echipa si gata cu mine...Tocmai mi-am luat penalizare 7 zile din cauza lor. Exista vreo modalitate sa ii raportez sau sa imi ridic penalizarea?

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Te duci în lobby cu români de rankul tău

| Motoc_Alex_1999 a răspuns:

Filmeaza-i, c**ie. Cine rade la urma rade mai bine, o sa ia ban