| ɗєʌɗvơɪƈє a întrebat:

Deci cine ma poate ajuta raspunzandu-mi la o intrebare? Dau funda!big grin Deci e vorba de metin2ro,si as vrea sa-mi raspunda doar cei care joaca sau au jucat...Intrebarea mea e urmatoarea: Pe care din servare itm-le sunt cele mai ieftine?(si sa nu gasesti pe acel server toti cretinii care vor sa-ti sparga contul ca m-am saturat de oameni din astia) Va rog sa-mi raspunde-tipuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes PS:da stiu cum gandesc unii..."alt dependent cretin de metin".dar daca ati jucat in trecut raspundeti-mi Merci pentru atentie!

5 răspunsuri:
| MVRARIVM a răspuns:

Hai pe Apollo! Te cresc eu, sau iti dau buff. Cum vrei tu!

| axesmq a răspuns:

Pai tu pe ce servar joci?

| ɗєʌɗvơɪƈє explică (pentru axesmq):

Joc pe lupus, numai idioti sunt acolostraight face

| Chrysty97 a răspuns:

Prietene,nu conteaza pe ce server joci.Pe ro, pe oricare server joci, preturile sunt la fel. Poate ca difera f putin, atat:XD

| ɗєʌɗvơɪƈє explică (pentru Chrysty97):

Da dar pe unele oamenii nu sunt la felhappyAm auzit ca pe nu stiu ce server nu sunt atat de multi bulangiihappy