| εηηεя a întrebat:

Deci cum fac sa vad demouri ca nu imi merge am luat un demo de pe net chiar mai multe le-am bagat in cstrike am scris si playdemo si viewdemo da tot nu merge nici un demodau fundawinking

2 răspunsuri:
| TeddyPaul a răspuns:

Stiam ca trebuie sa le dai drumu din joc thinking

| hashu1985 a răspuns:

Spre exemplu, daca ai demo-ul "123xyz.dem",il copiezi in dolderul unde ai instalat CS-ul, mai precis in sub-folderul unde ai si exectutabilul CS. Pornesti jocul, deschizi consola si scrii "viewdemo 123xyz" sau "playdemo 123xyz" (fara ghilimele) si ar trebui sa inceapa sa-ti redea demoul.