| EricCartman a întrebat:

Deci eu am pc-ul de aproximativ 3 ani si vreau sa va intreb ce ar trebui sa schimb acum la el.Componentele lui sunt:
-Intel(R) Pentium(R)Dual CPU E2160 1.80 GHZ 1.80GHz (asa scrie de doua ori 1.80 GHz)
-2.00 Gb ram
-GeForce 8400 GS
-512

Răspuns Câştigător
| Y2k a răspuns:

Deci placa video 8400 gs de 512 e ok.rami la fel 2 gb perfect. Dar procesoru de da in jos daca iti permiti cumparati un Intel dual core 2.60 sati mearga jocurile mai bine.si in rest e ok.aa si bagati windows 7 o sati mearga perfect bftwinking

2 răspunsuri:
| PaulCopcea a răspuns:

Poate placa video depinde de cat iti e

| EricCartman explică:

Y2K s-ar putea sa ai dreptate de fiecare data la un joc mai nou procesorul si viteza procesorului pica la cerinte.Mersi pentru raspuns dar mai astept si alte raspunsuri.