| Acaikus a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu ce fel de jocuri merg pentru pc-ul acesta : Processor Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @1.80Ghz 1.80Ghz;
RAM : 1, 00GB (1024Mb)
System type : 32-bit operating system
dau funda pentru jocurile care imi plac cel mai multbig grinwinking

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Gta 3 si Vice City
Down Town Run
Ford 1, 2

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Si ce placa video ai? Memoria ram e destul de putina...

| coosmin24 a răspuns:

Nu ai specificat ce placa video ai. aia este cea mai importanta.eu am procesor de 1.60 si am jucat toate jocurile care au aparut si au mers bine pe 4 gb de ram si 1 gb placa video.

| Dreamer a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa faci un Upgrade!
Vinde vechiul sistem, mai strange niste bani si intreaba apoi pentru o configuratie pe PC garage la sectiunea wishlist.

| Sonnora a răspuns:

Incearca RF elementar cel mai simplu RF a sati mearga si e online si foarte interesanttongue

| MrShock a răspuns:

The Godfather The Game
Mafia
Call of Duty 1
Counter Strike
Warcraft
GTA I,II,III,Vice City, San Andreas
Pro Evolution Socces 2005, 2006, 2007,2008,2009,2010.
Fifa 99...09
Made Man
XIII
Spiderman 1, 2
CC Red Alert 2
Starcraft + Blood Wars
Titan Quest
Torchlight
Day of Defeat 1.6, Source
Team Fortres Classic.