| هوراس a întrebat:

Deci eu joc grepolis am 9 orase urmeaza al 10-lea big grin problema este ca numele oraselor sunt : Orasul lumini, Orasul pasiunii, Orasul tuturor, Orasul diamant, Orasul viselor, Orasul fericirii, Orasul hidrelor, Orasul iubirii, Orasul noptii :X as vrea si eu niste sugestii cu nume de orase in acest fel. funda :X :*

1 răspuns:
| Ker0s3x a răspuns:

Orasul pasiunii,Orasul sentimentelor,Orasul dragostei,Orasul rubin, Orasul regal (Daca vrei ceva mai trist) Orasul dezamagirii, Orasul tristetii.Si alte idei nu mai am.o sa mai postez in caz ca o sa-mi vina ceva in gand. Funda?winking