| mauitlaseriale1998 a întrebat:

Deci eu mi-am luat wwe 2k17 si imi merge jocul doar daca tin laptopul la incarcat cu bateria 100%, altfel merge intrerupt, e posibil sa-mi cauzez probleme la placa video? si 2. wwe 2k15 mi-a mers foarte bine si daca nu aveam la incarcat mi-as luat mortasl kombat 11 sau x ce credeti ar merge? am 8gb Ram, 64bit, placa video amd radeon vega 8graphics full display deviced, total memory 5079mg display memory 2033 mg, shared memory 3045 mg procesor amd ryzen 5 3500U radeon vega mobil gfx memory 8192m page 5612mb folositi, 2142 mb disponibili

2 răspunsuri:
| Skarr a răspuns:

Cand scoti laptop ul de la incarcat scade performanta pentru ca e pe baterie logic si nu are destula putere sa iti dea performanta maxima si sa ai si baterie.
Nu are nimic daca il ti la incarcat.
Ba chiar poti sa scoti bateria cand il ti in priza daca e detasabila.
Cat despre mk11 ar trebuia sa mearga. Nu stiu cat de bine dar o sa mearga

| mauitlaseriale1998 explică (pentru Skarr):

Dar daca descarc anumite moduri gen ombies pentru gta e ilegal sau ce? atata timp cat le gasesti asa usor nu cred, oricum e o tampenie pai de unde stiu eu daca e sau nu legal?