| Anonymus3000 a întrebat:

Deci exersez de vreo 2 zile aproape non stop si nu pot sa fac lj in counter strike deathrun. De ce? Cum trebuie facut ljul. Strafele eu cred ca le fac bine ca m-am uitat pe youtube dar tot nu prea am inteles...Deci as vrea un tutorial sau o explicatie clara (pas cu pas ca la prosti) ca sa invat si eu sa fac un amarat de lj de 220 .
Ps: Stiu ca radeti de mine da sunt incepator...
Ps2: Am inteles ca trebuie sa prinzi viteza de peste 270 dar cum fac sa vad viteza acolo jos cum sunt in unele videori si au si velocity acolo sub viteza.

FUNDA

3 răspunsuri:
| IonutAlin a răspuns:

Ca sa faci long jump trebuie sa-ti iei ceva avant, iar cand sari, iei mana de pe w, dai pe a si d iar in acelasi timp misti mouse in sensul opus

| Anonymus3000 explică (pentru IonutAlin):

Asta stiu dar cum fac sa imi iau avant mai mare?

| IonutAlin a răspuns:

Iti iei avant mai mult si dai de mouse in sens invers