| 92claudiu a întrebat:

Deci joc METIN pe un privat si cineva mi-a aratat in negot un coif cu niste bonusuri iar cand l-am luat avea alte bonusuri. stie cineva ce fel de hack este? si cum se numeste?

3 răspunsuri:
| Deriol a răspuns:

Da, intr-adevar nu este nici un hack, pur si simplu ti-a aratat alt coif.

| 92claudiu explică:

Va inselati amandoi... stiu ce am facut nu sunt noob.

| Integrala a răspuns:

Nu este nici un hack,pur si simplu neatentia ta (garantez, avand experienta in acest joc).Mai mult ca sigur ti-a aratat un anumit coif, iar dupa a inchis negotu/sau s-a facut shop cu altul, iar tu din neatentie l-ai cumparat, dandu-ti seama dupa ce l-ai luat.