| 12stefy a întrebat:

Deci jucam PES 2011 la Become a Legend si cand am terminat un meci si trebuia sa se salveze (eu am auto-save "enabled") mi-a aparut ceva de genul "Unable to save.". Am incercat sa dau save manual si acelasi lucru. Apoi am iesit si cand sa intru iar in contul meu apare "Save Data corrupted". Ce-am incercat: am facut update-uri la PC si apoi am folosit system restore, selectand ca restore point update-urile pe care le-am facut. Tot n-a mers. In orice caz, daca intru pe alt cont la become a legend, nu al meu, totul merge normal. Pot sa salvez peste sau sa dau load. Numai contul meu nu mai merge. Intrebarea mea e: ce s-ar fi putut intampla si ce pot sa fac ca sa repar problema asta?

Răspuns Câştigător
| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Vezi daca mai ai spatiu...ca asa am patit si eu si pe vremea aia nu aveam spatiu. Oricum chiar daca faci spatiu contul tot nu o sa mearga numai daca folosesti system restore de care ziceai tu.

3 răspunsuri:
| 12stefy explică:

@alex28 Pai da, oricine s-ar fi gandit la asta, dar n-ai idee cat am jucat pe contul ala si cat de departe am ajuns. Ca sa-ti spun pe scurt, sunt in 2017 si sunt la Barcelona, pe cale sa merg la Inter pentru ca am pus-o la desired clubs (Inter e mai buna ca Barcelona in 2017). Si oricum, decat sa-mi fac alt cont as putea sa folosesc system restore si sa dau cu cateva zile mai devreme, dar in cateva zile am jucat o gramada de meciuri si chiar nu vreau sa le joc din nou. Eu doar speram sa am o solutie care sa nu ma faca sa pierd nimic din ce am jucat.

| 12stefy explică:

@pufuletele Nu stiu daca are legatura cu spatiul, ca daca ar fi asa n-as putea salva nici pe alte conturi. Cred ca o sa folosesc system restore pana la urma si o sa joc meciurile alea din nou. Mersi de ajutor oricum.

| alexalex002800 a răspuns:

Fa-ti alt cont