| CosmiNel24 a întrebat:

Deci mi-am descarcat World Of Tanks si, dupa descarcare i-am dat sa ruleze.Totul mergea bine, am intrat in joc aveam 60 de fps totul bine...Insa am inchis calculatorul si dupa l-am redeshis.Am intrat in World Of Tanks, aparea ca se incarca dupa se inchide automat fara nici o eroare...
Deci nu cred ca este de la componente deoarece aveam 60 fps in el si am reinstalat windowsul si jocul.

Funda!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ai cumva 2GB ram si Windows XP?

3 răspunsuri:
| CosmiNel24 explică:

Da.

| CosmiNel24 explică:

De fapt am 1.5 GB ram si windows XP

| CosmiNel24 explică:

Aveam PC praf laughing mi-am cumparat unul nounout +windows 7 si acum merge perfect happy