| Kira9747 a întrebat:

Deci... nu imi merge Banr buddy ( de pe hi5) sub nici o forma imi arata: jocul tau se incarca si l-am lasat si jumatate de ora si tot nu porneste, nu merge de vineri seara... mai sunt persoana in situatia mea? stiti cumva cand o sa isi revina?

Răspuns Câştigător
| EllyFMS a răspuns:

Deci .

Intra in joc si cand iti apare chestia aia cum ca s.ar incarca apasa pe iconita din stanga cu Barn Buddy[stii aia de acolo . 'emblema jocului' gen.] . si iti va pornii

Funda?

3 răspunsuri:
| Mus1k a răspuns:

Schimbă browserul

Îţi recomand :

Google'' Chrome
Mozilla Firefox 4.0 Beta 11
şi
Internet Explorer 8 sau 9

Sper că te-am ajutat

| Andrada_5314 a răspuns:

Si mie mi se intampla deseori sunt prea multi oameni cu conturi pe care nu le folosesc ei aglomereaza serverul si asa apar bugurile!

| Inna16 a răspuns:

Si mie imi arata la fel

Dar dai acolo unde zice "Jocul se incarca"

Si astepti un pk sa se incarce

mie asa imi apare
si daca i dau acolo. merge happy