| Dancer1992 a întrebat:

Deci.sunt incepator la jocul acela. City Ville de pe facebook si as vrea sa imi spuneti cum imi pot extinde orasul folosind acel Zoning Permit.(am chiar 2 in inventar, dar nu stiu sa le folosesc) DAU FUNDA PT PRIMUL RASPUNS CRE MA AJUTA! :*

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Paremise ca iti trebuie mai mult de doua ca sa iti extingi teritoriul parca vreo 5 si sunt ca un fel de autorizatie pentru ati extinde teritoriu

1 răspuns:
| xoxoem a răspuns:

Salut da mi si mie un mesaj privat ca sa ti dau add pe facebook happy joc city ville si te ajut daca nu te descurciwinking