| DoarAlin a întrebat:

Deci, vreau sa cumpar Sleeping Dogs de pe G2A, dar chestia este ca eu detin Sleeping Dogs : Definitive Edition pe steam. Oare pot sa le am pe amandoua? Sau daca cumpar versiunea originala de pe G2A, Definitive Edition imi va disparea de pe cont? Ajutor.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Din cate stiu eu ar trebu sa iti ramana amandoua. Daca nu, iti zice ca il ai deja si il poti activa pe alt cont de steam.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai daca il ai de ce vrei sa il mai cumperi?

| DoarAlin explică (pentru Wr3nch):

Erori, bug-uri, optimizare proasta. Am luat versiunea originala piratata si arata mult mai bine, si n-am mai avut erori si bug-uri.